TJÄNSTER

VAGNPARK

LEDIGA JOBB

KONTAKT

STARTSIDA

           

OM OSS

PERSONAL


 

 


KONTAKTA OSS

Lots & Åkeriservice:
Patrik Jonsson
Tfn: +46 (0)36 440 60 60
Mobil:+46 (0)738 21 21 24
Mail: 
patrik@beje.se
 
Bud, Lager & Omex
Claes Hellstrand
Tfn: +46(0)36 440 60 60
Mobil: +46 (0)708 47 69 04
E-post:
claes.hellstrand@beje.se

 

Lots Stockholm:
Robbin Lindahl
Tfn: +46(0)36 440 60 60
Mobil: +46(0)733 25 52 45

Mail:
robbin.lindahl@beje.se

 

Bud & Express ”Stockholm”
Haydar Erbora
Tfn: +46(0)36 440 60 60
Mobil: +46 (0)733 25 52 47
Mail: 
husse@beje.se

 

Lots Skåne
Richard Rosén
Tfn: +46(0)36 440 60 60
Mobil: +46(0)731 55 20 90
Mail: richard@beje.nu

 

Ekonomi och administration:
Tfn: +46 (0)36 440 60 60
Mail: 
ekonomi@beje.se

 

Fordonsansvarig:
Thomas Andrén
Tfn: +46(0)36 440 60 60
Mobil: +46(0)733 48 13 92
Mail: 
thomas@beje.se

 

 

 

Vi finns här:

 

För att vi skall kunna ge er den snabbaste och bästa servicen så ber vi er att i första hand kontakta våra arbetsledare direkt.

Tveka inte att kontakta oss om ni har några funderingar eller frågor kring våra tjänster.

 

Mån–Tor: 08.00 – 17.00
Fre: 08.00 – 15.00
Lunch: 12.00 – 13.00

Vi hjälper er så gott vi kan så var god och fyll i formuläret eller ring oss på 036-440 60 60

Företagsnamn       Org.nr.

Kontaktperson

Telefonnummer

E-post

Din Fråga / Meddelande

 

 


SKICKA IN DITT CV

Behovet av chaufförer ökar ständigt och vi tar gärna emot din ansökan idag, redan imorgon kan du vara aktuell för att ingå i en av våra team som servar kunder över hela Sverige.

Klicka på din ort för att komma till formuläret:

 

Lots
Bud
Vagnpark
Lager & Omex
Personal
Kontakt
Om oss

 
Hitta Oss
Skicka ditt CV
Lediga Jobb
Garanti
Startsida
 
Borlänge
Halmstad
Helsingborg
Jönköping
Kalmar
Kristianstad
 
Linköping
Malmö
Stockholm
Värnamo
Västerås
Växjö
BEJE
Industrigatan 18
553 02 Jönköping

036-440 60 60
info@beje.se
Följ oss på Facebook